Aktualnie jesteś:
| Ze Starego Podgórza na Ruczaj? |
|
|
| Wpisany przez Administrator |
| środa, 02 lipca 2014 06:48 |
|
Budynek jest w kiepskim stanie i nawet po remoncie nie spełniałby standardów, dlatego miejski komendant policji Andrzej Płatek wystąpił do radnych miejskich z propozycją przeniesienia komisariatu w rejony pętli Czerwone Maki - informuje portal LoveKrakow.pl. |