Zamknij X Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacji zapisywanych w plikach cookies używamy w celach statystycznych oraz w celu dostosowanie strony do indywidualnych potrzeb
użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące przechowywania oraz uzyskiwania dostępu do plików "cookies" w swojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę
na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

podwawelski.pl
Aktualnie jesteśAktualnie jesteś: Strona główna Aktualności WYBORY do RADY DZIELNICY VIII - Dębniki Aktualnie jesteś
1 2 3 4 5
Strona główna Aktualności WYBORY do RADY DZIELNICY VIII - Dębniki
WYBORY do RADY DZIELNICY VIII - Dębniki Drukuj Email
Wpisany przez Paweł   
sobota, 17 listopada 2018 15:12

Niedziela 2 GRUDNIA 2018 / Jak i gdzie głosujemy? PEŁNA LISTA KANDYDATÓW do Rady Dzielnicy VII Dębniki

>>>ZOBACZ ZANIM ZAGŁOSUJESZ

Informacja z ostatniej chwili w okręgu nr 1 (obejmującym osiedle Tyniec) ze startu w wyborach do rady Dzielnicy VIII - Dębniki wycofał się nowo wybrany Radny Miasta Krakowa Pan Marek SOBIERAJ

Łącznie w naszej dzielnicy jest 21 okręgów wyborczych dokładnie tyle ilu radnych zasiada w Radzie Dzielnicy. Okręgi są jednomandatowe czyli wygrywa kandydat z największą ilością głosów.

Z obecnej Rady Dzielnicy o reelekcję nie będzie ubiegało się tylko 4 członków Rady: Wioletta Bereziewicz, Halina Krawczak, Marek Sobieraj i Krzysztof Gacek.

Na osiedlu Podwawelskim mamy 3 okręgi wyborcze nr 20, 19 i 18. Poniżej podajemy wszystkie ulice jakie stanowią dany okręg wyborczy.

Poniżej wszystkie okręgi od I do XXI. kolejność kandydatów jest alfabetyczna.

I
1. BĘTKOWSKA MONIKA kandydat popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2. CZARTORYSKA BARBARA kandydat popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

3. KARPOV VASSILIY kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. LUPA-SIKORA IWONA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

5. MARTYNIUK KAMILLA kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

6. NENKO KATARZYNA kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

7. SOBIERAJ MAREK kandydat wycofał się ze startu w wyborach

8. URODA PATRYCJA kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

9. WRONA MARCIN kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

II
1. LIS ARTUR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. PAŁKA PIOTR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. SŁABOŃSKA AGNIESZKA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. TORBA RAFAŁ kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

III
1. BRĄGIEL MARIUSZ kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. CHMIELARCZYK PIOTR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. SKRZYPIEC PAWEŁ kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

4. SŁABOŃSKA JOANNA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

5. TROCEWICZ KAMIL  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

IV
1. KLIMKOWSKI JERZY kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. SIEKACZ SŁAWOMIR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

V
1. BALON ŁUKASZ  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. DZIEWOŃSKA ZOFIA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. KNECHT ALMA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. MAKOWSKI TOMASZ  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

VI
1. GRZYBEK ŁUKASZ kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

2. POLAŃSKI SZYMON kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

3. RUSOCKI PIOTR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. SŁABOŃSKI ŁUKASZ kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

5. STOJEK KRZYSZTOF PIOTR kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

VII
1. FILIPOWSKA BARBARA   popierany przez: NIEZALEŻNY

2. OLSZAŃSKI MACIEJ   popierany przez: NIEZALEŻNY

3. ZARASKA PIOTR   popierany przez: BEZPARTYJNY

VIII
1. HAKENSZMIDT KRZYSZTOF kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. ULICZ ROBERT kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

IX
1. OCHAŁ KRZYSZTOF kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

2. PAŁKA ANETA kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

3. PIECUCH MARCIN kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. SOSIN SEBASTIAN kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

5. TWARDZIK URSZULA  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

X
1. BRUDNIAK RAFAŁ  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. CYGAN EDYTA   kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

3. FIGIEL ADAM  kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

4. SĘCZKOWSKA KAROLINA  kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

5. WOŹNIAK KRZYSZTOF kandydat popierany przez: KRAKÓW 2.0

XI
1. OLSZAŃSKA MARIA kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

2. SKRZYPIEC MICHAŁ kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

3. SUDER MAGDALENA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

XII
1. BUŁA KRZYSZTOF kandydat popierany przez: KRAKÓW 2.0

2. GRABOWSKI KACPER kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. KOWALSKI PIOTR kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

4. PASZKOWSKI BARTOSZ kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

XIII
1. LASKOWSKI KRZYSZTOF PAWEŁ kandydat popierany przez: LOGICZNA ALTERNATYWA DLA KRAKOWA

2. MOSKAL ANDRZEJ  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. WYRWA WIESŁAW kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

XIV
1. KUNYSZ MAREK kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. PUSZKARZ ARKADIUSZ kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

XV
1. KRAJ BARTŁOMIEJ kandydat popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2. PIĘTKA RENATA  kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

XVI
1. BUSZEK ARTUR  kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

2. GAWIN KNAGA ELŻBIETA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. JĘDRYCZKO JULIA kandydat popierany przez: KRAKÓW 2.0

4. PYTLARZ ELŻBIETA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

5. TRYJANOWSKA DOROTA kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

XVII
1. DZIARMAGOWSKI MAREK  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. KISIELEWSKI ŁUKASZ  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. PIECULEWICZ ROBERT kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

4. ZIĘBA ALEKSANDER MAREK  kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

XVIII os. PODWAWELSKIE
1. LEWANDOWSKA-PIERZYNKA IWONA  kandydat popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2. SADOWSKI JAKUB kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

3. TURCZA PIOTR  kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

SŁOMIANA 11, 13, 15, 20
KAPELANKA 3, 5, 11, 13, 13A, 13B, 13C, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 15G, 15J, 17, 23, 25, 25B, 27, 29, ROZDROŻE 3, 4, 5, 6, 10, 10A, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 19, 19A, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 22, 24, 174, SŁOMIANA 17, 19, 19A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C

XIX os. PODWAWELSKIE
1. CZYŻYK MARCIN kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

2. PYZIK JUDYTA kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

3. STAWARZ ANTONI kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

 

KOMANDOSÓW 2, 4, 6, 6F, 6H, 6J, 8, 10
SŁOMIANA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, SZWEDZKA 52, 54, 68, 70, 72, 74
BOCZNA 7, 11, 55, DWORSKA 2A, 2C, 2D, 2G, 4, 8, 10, 11, 13, 23, 25, KAPELANKA 1, 1A, MITKOWSKIEGO 4, 16, MONTE CASSINO 18, 67, SZWEDZKA 27, 38, 42, 44, 48, TWARDOWSKIEGO 32, 34, 36, 37, 38A, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65

XX os. PODWAWELSKIE
1. CHAMIELEC IWONA  kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

2. GAJDA HELENA  kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

3. SZEWCZYK PIOTR kandydat popierany przez: KRAKÓW 2.0

4. ZIRALDO PIOTR ANDRZEJ kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY


BARSKA 57, 59, 60, 61, 61A, 63, 69, KOMANDOSÓW 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, KONOPNICKIEJ 17, 19, 21, 31, 33, LUDWINOWSKA 3, 6, 7, 9, 11, NA USTRONIU 1, 3, 17, SWOBODA 2, 3, 3A, 4, 5, TURECKA 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, ZATORSKA 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23
KOMANDOSÓW 12, 14, 14A, 16, 18, 19A, 25, 27, 29
DWORSKA 1, 1A, 1B, 1C, MIESZCZAŃSKA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 9, 9A, 9B, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19, MONTE CASSINO 1, 2, 6, 17, TWARDOWSKIEGO 5, 14, 16, 20, 25, 33, 33A, 35, WIERZBOWA 4, 5, 6, WYGRANA 2, 6, 7, 9


XXI
1. BYSTROWSKI PAWEŁ kandydat popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

2. DYDUŁA BARBARA kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

3. KOWERSKA KAMILA

4. KUŚMIDER MACIEJ

5. SZEWCZYK PIOTR kandydat popierany przez: NIEZALEŻNY

6. ZAJĘCKI PIOTR kandydat popierany przez: BEZPARTYJNY

7. ŻYRKOWSKI JACEK kandydat popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

 

 

 

 



Pełną listę kandydatów znaleźć można na: www.bip.krakow.pl

 
Reklama

Sonda

Gdzie w "ósemce" chciałbyś zamieszkać?